kosmetyki linia Colway

Proponujemy rewelacyjne rozwiązania w zakresie pielęgnacji urody oraz zapewnienia kompletnej  pielęgnacji ciała. Znajdą Państwo u nas najwyższej jakości kosmetyki Colway, oparte na unikatowych recepturach naszej marki, tylko w pełni naturalne rozwiązania. Nasze kosmetyki z kolagenem, który słusznie jest uznawany za prawdziwy eliksir młodości. Kolagen naturalny jest ceniony nie tylko ze względu na swoje właściwości odmładzające. Doskonale sprawdza się również przy łagodzeniu zmian alergicznych, likwidacji blizn, likwidacji oparzeń i nie tylko. Kosmetyki z kolagenem wzmacniają też włosy, pomagają zwiększyć ich objętość, a także zahamować wypadanie. 

Colway zawiera różne linie produktowe. Naturalne Kolageny, w którego składzie znajduje się ponad 90% masy suchego kolagenu, mamy tutaj Kolagen Platinum, Silver, Graphite, polecana są odmładzania skóry dojrzałej i jej głębokiego nawilżania. Seria Platinum czy Silver wykorzystywana jest  przy regeneracji skóry twarzy i ciała, natomiast Graphite dedykowane jest do włosów, paznokciom, a także zrogowaciałym naskórkom.

W oparciu o kolagen powstało wiele różnych naszych kosmetyków o działaniu nawilżającym i anti-age. Doskonałym tu przykładem jest Żel kolagenowy do mycia czy Serum wyszczuplające do ciała. Proponujemy kosmetyki w różnej formie - kremu, żelu, balsamu, do tego dochodzą szampony, eliksiry, pasty, peelingi, i nie tylko. Wszystkie nasze produkty są w pełni naturalne. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Aktywne filtry