Kolagen do twarzy

Kolagen do Twarzy to kilka różnych linii dedykowanych dla różnych potrzeb. Nie ma jednego kolagenu bo nasze potrzeby są silnie zróżnicowane. Mamy więc linię Kolagen Platinium i Silver, następnie złoty Atelokolagen oraz Kolagen Natywny w odmianie PURE, GOLD, DNA. Różnią się one składem, właściwościami, a tym samym także przeznaczeniem. Nie możemy też zapomnieć o kolagenie w tabletkach z witaminą E czyli Colvita. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych produktów.

Kolagen Platinium to idealne rozwiązanie dla cery dojrzałej, najmocniej ze wszystkich kolagenów napina skórę i wygładza zmarszczki. Jest to też rozwiązanie w pełni hiperalergiczne. 

Zestaw Kolagenów Natywnych czyli PURE, GOLD, DNA. Wszystkie służą do codziennej pielęgnacji, są  w pełni odporny termicznie oraz wygodnej aplikacji, posiadają pH zbliżone do skóry człowieka. Kolagen PURE to pielęgnacja podstawowa wyjątkowo delikatna doskonałą także dla mężczyzn, kolagen GOLD idealny przy wszelkich problemach skórnych, a Kolagen DNA dla skoncentrowanej kuracji anti-age odnowy skóry dojrzałej.

Atelokolagen to najbardziej luksusowy z produktów, uniwersalne połączenie transdermalnych kolagenów trójhelikalnych, dzięki czemu stanowią skuteczną broń w walce nie tylko ze skutkami starzenia skóry, ale też z przyczyną tego procesu. Widoczna w buteleczce złota helisa, najmocniejsze działanie nawilżające, wspaniały zapach oraz przyjemna aplikacja to jego cechy.

Najnowszą propozycją jest linia Vege COLWAY. Bardzo delikatny produkt dedykowany dla każdej cery w tym nawet nastolatek. Zawiera roślinny, pełny aminogram cząsteczek tworzących naturalnie białko kolagenowe. To unikatowy w skali światowej, skomponowany przez polskich biochemików, roślinny analog kolagenu, jaki tworzy pakiet aminokwasów, w tym ośmiu egzogennych, wraz z wyizolowaną po raz pierwszy w dziejach aktywną biologicznie hydroksyproliną. Prawdziwy produkt wege.

Nie możemy też zapominać też o możliwości kuracji „od środka”. Kolagen w kapsułkach firmy Colway o nazwie handlowej Colvita, która ma unikalny skład a jej głównym składnikiem jest silnie skoncentrowany i bioaktywny kolagen pozyskiwany ze skór rybich. Możemy też wybrać rozwiązanie w saszetkach do picia czyli bioaktywny Kolagen z Witaminą C

Jednym słowem, na każdą okazję mamy rozwiązanie, w każdym wieku, dla każdej cery, przy różnych problemach, także dla mężczyzn. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Colway

Aktywne filtry