Atelowoda Komórkowa Colway

167,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

Atelowoda Komórkowa Colway to super odświeżająca, nawilżająca mgiełka do twarzy niezbędna podczas stosowania zewnętrznych kuracji kolagenowych i kosmetyków z kolagenem. Bogata w minerały i pierwiastki śladowe wspomaga odnowę komórkową i przygotowuje twarz na przyjęcie kosmetyków pielęgnacyjnych.         

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

Atelowoda Komórkowa Colway - to nawilżająca kompozycja pełna minerałów, pierwiastków śladowych, kolagenu i witaminy C. Odświeża, nawilża, działa przeciwrodnikowo - przygotowuje skórę do pełnej syntezy kolagenu i innych aktywnych składników znajdujących się w kremach.

Witamina C zawarta w mgiełce jest pochodną ekstraktu z australijskiej śliwki kakadu, która jest jednym z najbogatszych, roślinnych źródeł witaminy C i polifenoli. Dzięki jej obecności w Atelowodzie Komórkowej otrzymujemy produkt z wysoką biodostępnością witaminy C co skutkuje rozświetloną, nawilżoną, napiętą skórą przygotowaną do dalszych zabiegów.

Atelowodę Komórkową Colway powinniśmy stosować szczególnie pod każdy produkt z zawartością kolagenu, ale również może być stosowana samodzielnie lub z innymi kosmetykami.   

Colway
A150_AWK
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: