Kolagen w tabletkach sklep internetowy, cena, opinie

Zaczynaliśmy od jednego typu kolagenu w tabletkach Colvita od Colway, ale dziś już mamy kilka różnych rozwiązań suplementacyjnych zawierających to białko młodości. Dla przypomnienie, ten pierwszy produkt był wyjątkowo  nowatorskim suplementem opartym o rybie białko, idealne rozwiązanie na stawy, na zmarszczki, do ciała, włosów, paznokci. W kapsułce młodości obok naturalnego białka znajdują się witamina E i jod, zwiększające elastyczność oraz kondycje skóry czy stawów. Kolagen w tabletkach Colvita to wiele lat obecności na rynku jest wiec dobrze przebadany i sprawdzony na wielu klientach i ich problemach.

Podjęliśmy jednak dalsze poszukiwania wyzwanie już wiele lat temu budując inne rozwiązania w tym serię kosmetyczną, ale również wzbogaciliśmy w ten kluczowy składnik inne nasze suplementy. Dzięki temu, że panuje bardzo korzystny trend na zdrowie i naturalny tryb życia, coraz bardziej zdajemy sobie sprawę, że nie możemy się zatrzymać w naszych poszukiwaniach. 

Kolejny kolagen w tabletkach to CollUP, który zawiera kompleks wszystkich składników niezbędnych do regeneracji włosów, skóry i paznokci. Oczywiście jest tam nasz Naturalny Kolagen, który spowalnia procesy starzenia nawilżając, uelastyczniając i regenerując skórę, ale również zawiera między innymi, witaminę A, która wspiera procesy niezbędne do utrzymania  prawidłowego stanu skóry i błon śluzowych. Z kolei Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu witaminy A oraz do utrzymania prawidłowego stanu skóry i paznokci, a kwas foliowy to prawidłowa synteza cysteiny. 

Inny ważny produkt to Witamina C z kolagenem w postaci saszetek do picia, czyli wygodne połączenie dwóch kluczowych składników w procesie dbania o zdrowie i urodę. To nie tylko nasze ciało na zewnątrz ale także układ odpornościowy, nerwowy, ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym. Są już jednak kolejne produkty i będą one stopniowo wprowadzane do ofery.

Polskie laboratoria dbają o jakość, wkładają w to wiele wysiłku, szukając kolejnych składników tylko naturalnego pochodzenia, stale też ulepszając receptury, aby były dostosowane do potrzeb każdego człowieka. Te wyselekcjonowane produkty to tylko dobre opinie i zadowoleni klienci!

Aktywne filtry