FAQ czyli najczęściej zadawana pytania i odpowiedzi


1. Jak stosujemy kolagen?
Kolagen zawsze nakładamy na umytą i wilgotną skórę. Ponieważ kolagen wchłaniając się wciąga ze sobą bardzo duże ilości wilgoci, skóra powinna być dobrze zwilżona. Wystarczy niewielką ilość preparatu - wielkości ziarenka grochu. Zbyt duża ilość kolagenu lub zbyt sucha skóra może spowodować efektu „rolowania” się kosmetyku.

2.  Zastosowaliśmy kolagen i co dalej?
Po wchłonięciu się kolagenu w skórę, może wystąpić efekt ściągania skóry. Zalecane jest zastosowanie (ok. 15 minut po aplikacji kolagenu) odpowiednich do danej cery kremów z serii HYDRO, ANTI AGE, DNA lub NATURAL lub też innego kremu (bez kwasów owocowych, retinolu, cynku, ceramidów i olejków o odczynie kwaśnym).

3. Z jakich ryb powstaje kolagen Colway International?
Kolagen COLWAY INTERNATIONAL powstaje ze skóry łososia.

4. Dlaczego stosować kosmetyki i suplementy Colway International a nie innych firm? 
Kosmetyki i suplementy firmy COLWAY INTERNATIONAL zawierają kolagen wyodrębniany ze skór ryb morskich, naturalnie przyswajany przez nasz organizm bo niemal identyczny jak ten, z którego sami jesteśmy zbudowani. Stąd się bierze wysoka skuteczność proponowanych przez nas preparatów.


5. Czy proponowane kosmetyki mogą stosować również mężczyźni?
Jak najbardziej, i to zarówno kolageny natywne, suplementy diety, żele i szampony jak i kremy, ale męska skóra jest zbudowana nieco inaczej od damskiej dlatego dla mężczyzn specjalnie dedykowana jest linia FORCE FOR MEN w skład której aktualnie wchodzi kompleksowy krem dla mężczyzn oraz suplement diety TOTAL FOR MEN.

6. Po co stosować suplementy diety?
Gdybyśmy chcieli pokryć w 100 proc. zapotrzebowanie organizmu na substancje odżywcze z pożywienia, nasza dieta musiałaby być idealna. Niestety, zabiegani i zapracowani nie mamy czasu ani głowy, by prowadzić zdrowy tryb życia. Jadamy nieregularnie i byle jak, stresy "zajadamy" słodyczami. Suplementy diety zawierają witaminy, makro- i mikroelementy, minerały, tłuszcze, enzymy, ekstrakty roślin - substancje, które mają uzupełniać naszą dietę we wszystko, czego potrzebuje nasz organizm, by funkcjonował bez zakłóceń. Firma COLWAY INTERNATIONAL dba by proponowane preparaty komponowane były ze składników w 100% naturalnych o bezspornie korzystnym wpływie na organizm człowieka.


7. Czy w sklepie można kupić kosmetyki odpowiednie dla dzieci?
Jak najbardziej, oferujemy także kosmetyki z serii BABY CARE (żel do mycia oraz krem dla dzieci), które są odpowiednie do pielęgnacji skóry najmłodszych. Ze względu na to, że są to kosmetyki bardzo delikatne i hipoalergiczne mogą być stosowany przez całą rodzinę począwszy od niemowlaka. Dzieci również w razie potrzeby mogą stosować kolagen natywny PURE.

8. Czy stosowanie produktów firmy Colway International jest bezpieczne dla organizmu?
Firma Colway International dba by produkowane przez nią preparaty komponowane były ze składników w 100% naturalnych o bezspornie korzystnym wpływie na organizm człowieka. Firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość i zgodność z określonymi normami wszystkich sprzedawanych produktów.

9. Który kolagen jest odpowiedni dla cery z problemami?
Proponujemy stosowanie kolagenu natywnego GOLD, który zawiera między innymi nanozłoto i nanosrebro, które mają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz przeciwgrzybicze.

10. Czy colway international ma w swojej ofercie kremy pod oczy?
W naszym sklepie można nabyć eliksir pod oczy oraz nawilżająco-liftingujące serum pod oczy z serii ANTI-AGE, które doskonale pielęgnują delikatną skórę wokół oczu.