Kolagen Platinum

Kolagen Platinum to żel kosmetyczny do twarzy i dekoltu. Dedykowany w szczególności do skóry dojrzałej. Dzięki swym właściwościom łagodzącym rekomendowane są także osobom o cerze trądzikowej, w celu ochrony przed powstawaniem blizn. Fenomen polskiego wynalazku Colway polega też na tym że nikt nie wytwarza go tak niskocząsteczkowego, by produkty jego rozpadu pod wpływem temperatury skóry ludzkiej mogły przenikać barierę epidermy tak łatwo, jak peptydy tworzone przez biochemikóww fabrykach kosmetyków najnowszej generacji. 

Sprzyjają odbudowie skóry po zabiegach liftingujących, ale równie dobrze sprawdzą się stosowane samodzielnie. Aktywnie wspierają naturalną produkcję włókien kolagenowych i elastyny w skórze. Doskonały produkt dla wszystkich osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii jest wolny od jakichkolwiek barwników i aromatów. 

Żelowa formuła doskonale się wchłania. Bierze on udział w funkcjach życiowych niemal wszystkich układów, narządów i tkanek, a wiadomo, że wraz z wiekiem organizm traci zdolność jego odbudowy. Kto ma dobrą replikację tego białka, ten żyje dłużej i jest zdrowszy. Kto dba o swój kolagen, ten zawsze wygląda na mniej lat, niż ma. Już po chwili można wklepać w skórę ulubiony krem z linii kolagenowej. Piękniej z każdym dniem!

Aktywne filtry