Kolagen Silver

Kolagen Silver to kosmetyczny żel do pielęgnacji całego ciała. Dedykowany w szczególności do skóry dojrzałej. Często używany do ujędrniania biustu, walki z cellulitem i rozstępami oraz masażu leczniczego i rewitalizującego. Stosowany też w gabinetach Odnowy Biologicznej. Fenomen polskiego wynalazku Colway polega też na tym że nikt nie wytwarza go tak niskocząsteczkowego, by produkty jego rozpadu pod wpływem temperatury skóry ludzkiej mogły przenikać barierę epidermy tak łatwo, jak peptydy tworzone przez biochemikóww w laboratoriach bio kosmetyków. 

Kolagen Silver to produkt dla wszystkich osób o każdym rodzaju skóry również skłonnej do alergii, jest wolny od jakichkolwiek barwników i aromatów. Sprzyjają odbudowie skóry po zabiegach liftingujących, ale równie dobrze sprawdzą się stosowane samodzielnie. Aktywnie wspierają naturalną produkcję włókien kolagenowych i elastyny w skórze. Kolagen Silver jest tańszy niż zabiegi u kosmetyczek.
 

Lekka formuła doskonale się wchłania w ciało. Bierze on udział w funkcjach życiowych niemal wszystkich układów, narządów i tkanek, a wiadomo, że wraz z wiekiem organizm traci zdolność jego odbudowy. Kto ma dobrą replikację tego białka, ten żyje dłużej i jest zdrowszy. Kto dba o swój kolagen, ten zawsze wygląda na mniej lat, niż ma. Już po chwili można wklepać w skórę ulubiony krem z linii kolagenowej. Piękniej z każdym dniem i dbaj o całej swoje ciało!

Aktywne filtry