Linia Diamentowa -  Blue Diamond

Nowa seria kosmetyków Colway czyli Linia Diamentowa. Są to kosmetyki o unikatowym działaniu i z najwyższej półki. Całą linię łączy wyznacznik najwyższej jakości czyli diament, a jej kierunkowe działanie to kuracja anti-age połączona z maksymalnym nawilżeniem suchej skóry.

Linia składa się z Kremu - Niebieski Diament, który przyczynia się do całkowitej odnowy naskórka i jego lamelarnej odbudowy. Zawarte w nim najnowszej generacji liposomy, dzięki zastosowaniu promotorów przenikania, transportują do komórek skórnych mikrocząsteczki najnowocześniejszych w kosmetyce form ceramidów i koenzymu Q10. Drugim produktem jest Peeling Diamentowy, podobnie jak krem Blue Diamond, został on też wzbogacony o promotory przenikania oraz składniki aktywne kremu anti-age, a elementem ścierającym jest pył diamentowy. Trzecim rozwiązaniem są Ampułki BLUE DIAMOND SPECTRUM, które idelanie nadaje się do intensywnej kuracji anti-age.

Skuteczność tej linii wynika ze zastosowania wyjątkowych składników i innowacyjnej bio technologii. Tutaj działa: zawartość liposomów wykonanych w nano-technologii, czynnego biologicznie kolagenu oraz całej gamy pozostałych składników aktywnych, produkty pomogą nie tylko odżywić naskórek w każdej przestrzeni, ale także pobudzi komórki do namnażania i znormalizuje procesy wydzielania sebum oraz budowania warstw lameralnych. Wykorzystane ceramidy nowej generacji służą do przebudowania bariery lipidowej, zatrzymania wody w skórze, a więc prawidłowego jej nawilżenia. Zastosowanie technologii liposomalnej i promotorów przenikania przyczynia się do maksymalnej penetracji składników, które działają w sposób naprawczo - odbudowujący naturalną barierę ochronną. Wszystko dla jak najwyższej skuteczności

Aktywne filtry