Kolagen Graphite

Kolagen Graphite to żel kosmetyczny dedykowany do włosów i paznokci. Jest polecany do każdego rodzaju cery. Dzięki swym właściwościom łagodzącym Przeznaczony do kąpieli kolagenowych i regeneracji włosów oraz paznokci. Używany często w gabinetach fryzjerskich. Świetny do stosowania na zrogowaciały naskórek oraz problemy ze stawami. Nie ma jak kolagen :)  

Colway i jego formuła polega też na tym że nikt nie wytwarza go tak niskocząsteczkowego, by produkty jego rozpadu pod wpływem temperatury skóry ludzkiej mogły przenikać barierę epidermy tak łatwo, jak peptydy tworzone przez biochemikóww fabrykach kosmetyków najnowszej generacji. Doskonały produkt dla wszystkich osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii jest wolny od jakichkolwiek barwników i aromatów. 

Kolagen świetnie się wchłania. Bierze on udział w funkcjach życiowych niemal wszystkich układów, narządów i tkanek, a wiadomo, że wraz z wiekiem organizm traci zdolność jego odbudowy. Kto ma dobrą replikację tego białka, ten żyje dłużej i jest zdrowszy. Jego skład tworzą wyłącznie czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy. Dla wielu osób uczulonych na wiele składników kremów, żeli i odżywek - preparat ten będzie jedynym możliwym sposobem pielęgnacji. Korzystaj każdego dnia!

Aktywne filtry