Colway International to nowa linia kosmetyczna i suplementacyjna. Specjalnie stworzona z myślą aby skutecznie przeciwdziałać utracie zdrowia i urody. Nasz cel to zlikwidować zmarszczki, ograniczyć zmiany posłoneczne, zabezpieczyć przed odwodnieniem skóry i utratą elastyczności. Kilka różnych linii kosmetycznych w tym DNA, HYDRO, NATURAL, ATI-AGE i inne, zapewniają pełen komfort użytkowania dla każdego rodzaju cery.  Naturalne suplementy będą dla Państwa oparciem w trudnych okresach infekcji, braku odporności czy brakach witamin i minerałów. 

Kosmetyki Colway International

Wiemy że po ekspozycji na zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego komórki skóry stają się słabsze, dlatego stworzyliśmy nową rodzinę kolagenu pod nazwą Kolagen Natywny. To wyjątkowe grupa produktów do pielęgnacji urody, które posiadają pH zbliżone do skóry człowieka i są odporne na wysoką temperaturę. Badania potwierdziły, że można utrzymać w procesie hydratacji trójspiralną molekułę kolagenu, która posiada zdolność transdermalności. Jest to filtrat hydratatu kolagenowego, gdzie trzy spirale zachowują swoją konfirmację poza organizmem dawcy.
 

Odkrycie Colway International stało się inspiracją do stworzenia nowych preparatów, w których można emulgować molekuły kolagenu z innymi składnikami przy zachowaniu ich wszystkich walorów pielęgnacyjnych. Regularne stosowanie kosmetyków opartych o kolagen natywny nadaje skórze zwiększone nawilżenie skóry, odbudowę, regenerację oraz wyrównanie kolorytu skóry. Są to kosmetyki najnowszej generacji.  Zapraszamy więc do korzystania z nowoczesnych produktów w dobrej cenie, które zapewnią Wam przyjemność i relaks  w ramach codziennych rytuałów kosmetycznych. Pielęgnacyjne to nie tylko zdrowy i młody wygląd, ale również przyjemność, którą czerpiemy razem z Natury. 

suplementy Colway International

Pomocne w problemach zdrowotnych są również nasze naturalne suplementy. Wyciągi roślinne i olejki służą pomocą przy wielu dolegliwościach. Nowe generacje suplementów Colway International jak na przykład Collaceina, Coldeka, Witamina C z kolagenem, czy czysty kolagen do picia na stawy, skórę, włosy czyli Collup, spełnią Państwa  wymagania. Zapraszamy!  

Suplementy Colway...

Oferta stworzona z myślą o skutecznym wsparciu naszego organizmu i uzupełnieniu braków.

kosmetyki linia Colway...

Proponujemy rewolucyjne rozwiązania w zakresie naturalnej pielęgnacji całego ciała.

Aktywne filtry