Kuracja Anti-Age

Kosmetyki Ani Age są nie tylko dla kobiet dojrzałych. Skóra bez zmarszczek wymaga systematycznej pracy nad sobą. Im szybciej wdrożymy kosmetyki z tej grupy, tym lepiej. Zaprzyjaźnij się więc z proponowanymi kosmetykiem z Linii Anti Age, która łączą najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologii z potwierdzonym działaniem kolagenu. 

Na stan naszej skóry w przyszłości wpływa mnóstwo czynników, w tym także rodzaje stosowanych kosmetyków czy rodzaj cery. Im lepiej dobierzmy odpowiednie kosmetyki do twojej skóry tym lepiej poczujemy się za kilkanaście lat. My proponujemy kuracje, której bazą jest na kolagen i naturalne składniki.

Kolagen, z którego słynie Colway, zdobył sławę pogromcy zmarszczek i skutecznego nawilżenia. Krem z kolagenem nie tylko z łatwością uzupełnia niedobory nawilżenia naskórka, ale co więcej tworzy na jego powierzchni warstwę ochronną. W efekcie zabezpiecza skórę nie tylko przed utratą odzyskanego komfortu, ale i przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ale nie tylko krem, bo bazą naszej pielęgnacji powinny być żele kolagenowe jak Kolagen Platinum, Atelokolagen czy Kolagen DNA.

Jeżeli chodzi o kremy to proponujemy kremy bogate w składniki np. Krem Odbudowujący z serii DNA, czy krem Niebieski Diament . Na noc możemy korzystać z pomocy Atelomaski . Przy różnych kuracjach korzystajmy też z Ampułek z wyciągami roślinnymi np. Blue Diamond Spectrum czy też Intensywnego koncentratu przeciwzmarszczkowego. 

Proponowane innowacyjne formuły naszych bio kosmetyków mają skutecznie działać we wszystkich warstwach skóry, stymulując odnowę, wyrównując koloryt, chroniąc przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dzięki efektywnej pielęgnacji, skóra będzie wyglądać zdrowiej, młodziej. 

Aktywne filtry