Atelokolagen

319,00 zł
Brutto

Atelokolagen - transdermalny żel kolagenowy o działaniu wybitnie przeciwstarzeniowym. Trzy rodzaje niskocząsteczkowego kolagenu połączonego z elastyną i złotem by wspomóc skórę w jej odnowie.

Ilość
Out-of-Stock

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

Atelokolagen to trzy rodzaje kolagenu od Colway

Żel o właściwościach transdermalnych, czyli zdolności przenikania do najgłębszych warstw skóry, zamknięte w stylowej buteleczce w towarzystwie jedwabiu w płynie, czyli serycyny, niejonowego złota, który doskonale nawilża skórę oraz nadającemu pięknego zapachu oleju różanego.  Jest to kosmetyk, który z ogromną siłą działa na naszą skórę w celu zahamowania procesów starzenia, nawilżenia jej, oczyszczenia i uzupełnienia niezbędnych substancji, które nadają skórze gładkość, elastyczność i blask.

Atelokolagen Colway to nie tylko kosmetyk do zadań specjalnych, to produkt luksusowy, pięknie opakowany w szklaną buteleczkę ze złotą spiralą w środku. Nie tylko skuteczny, ale i pięknie się prezentujący na półce - doskonały prezent dla Niej i dla Niego. Wszechstronność tego produktu powoduje, że jest jednym z najlepszych produktów do skutecznej kuracji Anti Age, a do tego pięknym i subtelnie pachnącym olejkiem różanym o prawdziwej konsystencji jedwabiu.

Skład Atelokolagenu:

Złotą helisę tworzą: kolagen, elastyna, złoto oraz naturalny olej różany. Całość została zawieszona w doskonale oczyszczonym i gęstym kosmetyku o konsystencji złotego żelu. Idealna formuła do twarzy i wyjątkowe możliwości dla suchej skóry suchej skóry. Wyznacznikiem dobrego nawilżenia jest treściwa i gęsta formuła, która zatrzymuje wilgoć w skórze na dłużej. Jak na skórze poradzi sobie nasz innowacyjny żel Colway, sprawdź wypróbuj i zobacz na skórze zadziała formuła Anti Age.

Substancje aktywne Atelokolagenu i ich właściwości:

a) Trzy rodzaje kolagenu użyte w tym produkcie Colway to:

- tropokolagen - izolowane z rybich skór molekuły o konformacji potrójnej helisy

- atelokolagen - kolagen doskonale czysty biologicznie

- prokolagen - łańcuchy peptydowe

wszystkie one razem w połączeniu z elastyną, płynnym jedwabiem i złotem tworzą produkt wybitnie nastawiony na regenerację, odmładzanie i uzupełnianie niedoborów kolagenowych w naszej skórze.

b) Dodatkowo zawiera również seracynę czyli płynny jedwab, oczywiście nie trzeba dodawać że nasz kosmetyk nie zawiera parabenów, silikonów, emulgatorów i innych złych dodatków, nie podrażnia bo jest również hipoalergiczny. Prawdziwa doskonałość od Colway.

c) Innym niezwykłym składnikiem Atelokolagenu jest nano złoto koloidalne – synergiczne z peptydami kolagenowymi, działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry, wymianę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Działa kojąco, antybakteryjnie i biostymulująco, zapobiega przebarwieniom.

e) Olejek różany użyty w Atelokolagenie to najcenniejszy olejek eteryczny na świecie. Jego wysoka cena wynika z faktu, iż kilogram tego drogocennego płynu uzyskuje się z pięciu ton kwiatów róży, zbieranych jedynie raz do roku o poranku. Olejek różany zawiera wiele zbawiennych dla skóry substancji. Działa uspokajająco, przeciwbólowo, ma właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. Dodatkowo ten wyjątkowy zapach, który rozpozna i zachwyci się każdy z nas. Występuję on również w innych produktach Colway ze złotej linii oraz  w kolagenie Vege.

Atelokolagen i podstawowe korzyści od Colway:

- Mocna kuracja odbudowy skóry 

- Wygładza zmarszczki i zahamowuje procesy starzenia się skóry

- idealne nawilżenie skóry 

- ujednolica koloryt skóry

- poprawa jędrność skóry

- bez zbędnych dodatków i sztucznych uszlachetniaczy .

- mikro-film serycyny, który powstrzymuje ucieczkę wody ze skóry

Zalety Atelokolagenu:

Żel ten zachowuje swą transparentność dzięki wyeliminowaniu w całości reszt zanieczyszczeń biologicznych, które występują naturalnie przy „starej metodzie” ekstrakcji kolagenu (np. reszty tłuszczy). Dzięki tak wysokiemu oczyszczeniu udało się „umieścić" w tej samej objętości więcej niż dwa razy więcej molekuł kolagenu. Według naszej wiedzy na całym świecie nie istnieje naturalny produkt kolagenowy zawierający ich tak wiele. Ma to niewątpliwie korzystny wpływ na tempo powrotu skóry do idealnego stanu.

Dzięki zaawansowanej biotechnologii, składniki kosmetyku wspierają stabilność temperaturową konformacji przestrzennej cząsteczek i inne właściwości fizykochemiczne produktu. Atelokolagen Colway nie wymaga więc specjalnej ochrony temperaturowej. Należy go przechowywać jak każdy inny kosmetyk. Aktywacja biologiczna molekuł zachodzi powyżej 340C, czyli w momencie kontaktu ze skórą.

----------

Atelokolagen Colway i ciekawostki 

Jednym ze specjalnych dodatków jest Serycyna, która weszła jako pierwsza w skład Atelokolagenu. Czym jest Seracyna? To klej jedwabnika,  naturalnym substratem mającym bardzo dobre właściwości. Wprowadzając ją do naszych produktów, Colway nie był pierwszy, ani jedyny na świecie. Takie ekstrakty można już znaleźć w bardzo drogich kremach. Jednak nam się udało  wprowadzić to do naszego produktu w rewelacyjnej cenie. Kosmetyki z jedwabiem są znane na rynku od wielu lat, ale nasze laboratorium bada obecnie nie cały jedwab, ale samą serycynę o właściwościach unikalnych.

Właściwości kosmetyczne serycyny użytej w Atelokolagenie są wyjątkowe:

  • Tworzy membranę - mikro-film, który powstrzymuje ucieczkę wody ze skóry. Skóra oddycha, a woda nie ucieka.
  • Nawilża - silne właściwości retencji wody na i w skórze. Jest naturalnym czynnikiem nawilżającym (NMF - Natural Moisturising Factor, dostępny też w innych produktach Colway)
  • Hamuje aktywności tyrozynazy - ujednolica koloryt skóry
  • Działa Przeciwstarzeniowo - jest silnym przeciwutleniaczem - chroni przez wolnymi rodnikami tlenowymi, czyli zmniejsza stres oksydacyjny
  • Zwiększa aktywność enzymów degradujących desmosomy w warstwie rogowej naskórka, co powoduje naturalne peelingowanie zrogowaciałego naskórka i przyspiesza proces tworzenia nowej warstwy.

Skład INCI: Aqua, Collagen Amino Acids, Silk Amino Acids, Caprylyl Glycol, Atelocollagen, Collagen, Procollagen, Elastin, Arginine/Lysine Polypeptide, Gold, Pepsin, Rosa Damascena Flower Oil, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Carbomer, Xanthan Gum

Zalecany sposób użycia:

Nałóż niewielką ilość żelu na oczyszczoną i wilgotną skórę. Jeżeli na skórze pozostają drobiny złota, należy je wmasować. Po wchłonięciu zalecane jest stosowanie balsamu lub kremu, odpowiedniego do rodzaju skóry. Rekomendujemy produkty z lini kosmetycznej Colway lub Colway International, które zawierają komponenty synergiczne z tym produktem.

Uwaga: Nie należy stosować preparatu w przypadku alergii na białko rybie (0,02% populacji). Przeznaczony do użytku zewnętrznego. Trwałość 2 lata, zaleca się jednak zużycie w okresie 6 miesięcy od pierwszego zastosowania.

Poniżej film, w którym dowiecie się dlaczego Atelokolagen jest wyjątkowy!

Colway
A50_AKOL

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: