Kolagen Natywny DNA

305,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

Kolagen Natywny DNA to czysty kolagen wzbogacony dysmutazą ponadtlenkową oraz peptydami miedziowymi. Chroni przed fotostarzeniem, zwiększa syntezę kolagenu w skórze, poprawia krążenie.

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

Kolagen natywny DNA to kolagen o silnym działaniu przeciwstarzeniowym

To superkosmetyk łączący w sobie naturę i najnowszą inżynierię biochemiczną.
Kolagen DNA to Kolagen Natywny Pure wzbogacony o substancje aktywne wzmacniające i aktywizujące naturalne procesy tworzenia tkanki łącznej. Chroni komórki i ich DNA przed reaktywnymi formami tlenu, fotostarzeniem i działaniem promieni UVA. Poprawia krążenie i dotlenia skórę. Odmładza na poziomie komórek DNA.

Kolagen DNA ma na celu nie tylko zabezpieczyć prawidłowe procesy odnowy skóry, ale zintensyfikować, nasilić ich aktywność i pobudzić odpowiednie komórki do zaplanowanych działań. 
Składniki kolagenu DNA to:
  • kwasy nukleinowe DNA+RNA,
  • kinetyna,
  • SOD (dysmutaza ponadtlenkowa),
  • peptyd miedziowy GHK-Cu ekstrakt z placenty.

Należy nakładać na oczyszczoną i najlepiej jeszcze wilgotną skórę 2 x dziennie codziennie poprze delikatne wklepywanie. Efekt napięcia skóry może być odczuwalny jest już po paru minutach. Żeby zlikwidować uczucie ściągnięcia, po kilku minutach należy nałożyć odpowiedni krem nawilżający na dzień lub na noc.
Kolagen zamknięty jest w  buteleczce z pompką o pojemności 50 ml, zawartość zabezpieczona jest przed bakteriami oraz dostępem tlenu i światła poprzez podwójne ścianki i mleczne opakowanie. 

SKŁAD: Aqua, Collagen, (Salomon) Milt Extract, Placental Extract, Kinetin, Caprylyl Glycol, Copper Tripeptide-1, Superoxide Dismutase.

CI_KN_DNA
99 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: