Kolagen Vege roślinny Colway sklep

Kolagen Vege COLWAY to pierwszy wyjątkowy kosmetyczny kolagen roślinny, pełny aminogram cząsteczek tworzących naturalnie białko kolagenowe. Pozyskanych w 100% z białek roślinnych. Co to oznacza - wyjaśniamy, mówiąc prostym językiem: to pierwszy taki na świecie, realnie dostępny na rynku kosmetyk z roślinnym zamiennikiem kolagenu zwierzęcego, inspirowany filozofią i etyką wegańską.

W produkcie występują w niespotykanej dotąd na rynku formie - wszystkie aminokwasy tworzące kolagen, wraz z endogennymi oraz hydroksyproliną – jego najważniejszym budulcem. Cząsteczki tworzące kolagen, spoiwo tkanek organizmów wyższych – w świecie odpowiadają za elastyczność i spójność ścian ich komórek. Jest to funkcja biologicznie bliźniacza. Efektywność aminokwasów roślinnych użytych w kosmetykach, jest ściśle zależna od odpowiedniej ich ekstrakcji oraz ich późniejszej funkcjonalności, a nasza technologia ich pozyskiwania jest najwyższej jakości światowej.

To unikatowy w skali światowej, skomponowany przez polskich biochemików, roślinny analog kolagenu, jaki tworzy pakiet aminokwasów, w tym ośmiu egzogennych, wraz z wyizolowaną po raz pierwszy w dziejach aktywną biologicznie hydroksyproliną – co uznane zostało za światowego formatu sensację biotechnologiczna. Hydroksyprolina, pozyskiwana ze ścian komórek alg zielenicowych (Chlorella vulgaris), to najważniejszy spośród wszystkich aminokwasów, ponieważ z biologicznego punktu widzenia, potrzebują go absolutnie wszystkie organizmy! Odgrywa ona bowiem główną rolę w procesie kolagenogenezy, której ciągły i niezakłócony przebieg warunkuje zdrowie każdego z nas. Jeżeli chcesz być Vege - Nasz kolagen jest najwyższej próby!

Aktywne filtry