Już od ponad 15 lat działamy w obszarze naturalnych rozwiązań kosmetycznych i suplementacyjnych. Budujemy naszą pozycję przez rzetelną i sprawną obsługę, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie klienta i bezpieczeństwo dokonywanej transakcji. Zawsze może nas sprawdzić - jesteśmy wpisani do rejestru Spółek KRS pod numerem 0000010364.
Kolagen Natywny, Kolagen Naturalny, Atelokolagen to baza kosmetyczna, na której opieramy się tworząc nasze serie kosmetyczne jako rozwiązanie dla każdego typu cery, od codziennej pielęgnacji do kuracji regenerujących. Oferta naszego sklepu opiera się na produktach naturalnych, stanowiących doskonałą podstawę pielęgnacyjną, wspomagającą naturalne procesy odnowy skóry twarzy i całego ciała.
Sklep dobry-kosmetyk.pl proponuje Państwu produkty z najwyższej półki, polecane przez naszych klientów, którzy nieprzypadkowo wystawiają im same dobre opinie - Colway International i Colway to serie naszych marek. Z naszej strony możesz liczyć na zawsze życzliwą i sprawną obsługę, nie bój się zadawać pytań: o sklep, o produkty, o doświadczenia i opinie innych klientów - jesteśmy po to aby pomagać.
Satysfakcja naszych Klientów jest podstawą naszych działań - dlatego staramy się, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a produkty tylko godne polecenia. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się dla Państwa czystą przyjemnością. Aby zapewnić wysokie standardy obsługi zaufaliśmy platformie e-commerce PrestaShop, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Siedziba firmy:
Ambit. Sp. Jawna. L. Wysocka
ulica: Litewska 10/73
kod pocztowy: 51-354
miasto: Wrocław
województwo: dolnośląskie

szybki kontakt: +48 508 283 281
e-mail:sklep@dobry-kosmetyk.pl

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email  sklep@dobry-kosmetyk.pl lub telefonicznie pod numerem +48 508 283 281.
 
Serdecznie zapraszamy!
Zespół sklepu