Kolagen Natywny Pure, Gold, DNA Colway

Trzy specjalne żele kolagenowe: PURE, GOLD, DNA. Wyjątkowy kosmetyk, żel o uniwersalnej formule i różnych zastosowaniach. Od codziennej pielęgnacji do skóry z problemami jak również przy kuracjach odbudowy DNA czy działań Anti-Age. Innowacyjna grupa produktów do pielęgnacji urody, które pozwalają na poprawę kondycji i wyglądu skóry. Kolagen Natywny posiada pH zbliżone do skóry człowieka. Jego kolejną specjalną cechą jest odporność na zróżnicowane warunki przechowywania, więc zawsze i wszędzie możesz mieć go pod ręką, nawet w podróży.

Jak działa Kolagen Natywny? Jak je dzielimy w zależności od zastosowania i przeznaczenia? W skrócie możemy powiedzieć tak :) , Kolagen PURE to podstawowa pielęgnacja, Kolagen Gold dedykowany dla skóry z problemami, a Kolagen DNA dla odbudowy dna i kuracji odnowy. 

Prezentujemy Kolagen Natywny do codziennej pielęgnacji, ze świetną pompką, w pięknej szklanej buteleczce i wygodnej aplikacji. Tuż po nałożeniu kolagenu natywnego następuje efekt zwiększonego napięcia i ujędrnienia skóry. A w ujęciu długofalowym, obserwujemy zwiększone nawilżenie skóry, odbudowę, regenerację oraz wyrównanie kolorytu skóry. Kolagen Natywny przynosi ulgę cerze podrażnionej i zaczerwienionej. Jest to kosmetyk najnowszej generacji. 

Regularnie stosowany pozwala wygładzić skórę oraz zniwelować widoczne zmarszczki. Ponadto rozjaśnia przebarwienia, a także łagodzi objawy alergii, może też leczyć zmiany trądzikowe oraz łuszczycę. Może być stosowany także w walce z cellulitem, łupieżem, a nawet pomów w zwalczaniu objawów żylaków. Produkty posiadają dodatkowe składniki o różnym działaniu przeciwzapalnym np. przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym, przeciwzapalnym. Posiadamy także preparaty o czystym składzie – bez dodatków. Doskonały produkt na każdą okazję. Jest wolny od jakichkolwiek barwników i aromatów. 

Praktycznie niewyczuwalny zapach, i jego lekka formuła błyskawicznie się wchłania. Uczta dla oczu i ciała. My stawiamy na skuteczne i naturalne kosmetyki o wyjątkowo silnym działaniu oraz przyjemnym aplikowaniu.  Dbaj o swój kolagen, bo daje to zawsze młodszy wygląd. Delikatnie, po krótkiej chwili, wklepuj w skórę ulubiony krem z linii kolagenowej. Bądź piękna każdego dnia!

Aktywne filtry