Kolagen Naturalny został stworzony przez Colway jako w pełni naturalne - 100% BIO, czyli rozwiązanie dla każdego. Colway jest wyznacznikiem najwyższej jakości produktów i ich przyswajalności, kreuje nowe trendy w biotechnologii kosmetycznej nowej generacji. Różne grupy, typy kolagenu, w różnych liniach produktowych sprawia, że dla każdej cery można dobrać optymalne rozwiązanie. 

Pierwszy kolagen na rynku w pełni hiperalergiczny i jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla każdego, podzielony na 3 stopnie czystości:  Platinum, Silver, Graphite. Najmocniej ściągającym wśród nich jest Kolagen Platinum, jest stosowany do twarzy i innych wrażliwych miejsc lub ran czy blizn, optymalny dla kobiet powyżej 40 roku życia. Kolagen Silver to rozwiązanie na całej ciało lub dla młodszych osób. Jest idealną bazą pod balsam do ciała lub do specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, z kolei Kolagen Graphite to dedykowane rozwiązanie na włosy i paznokcie lub dla masowania zrogowaciałej skóry. Najnowszym rozwiązaniem jest Złoty Kolagen Atelo czyli w skrócie Atelokolagen.

Seria Kolagen Natywny w linii Colway International to z kolei rozwiązanie o nowy typ modyfikowanego kolagenu. Bazowym żelem do codziennej pielęgnacji jest Kolagen Pure, Kolagen Gold to najlepsza kuracja dla skóry z „problemami”, a jeżeli potrzebujemy kuracji odbudowy „jakości” skóry to optymalnym rozwiązaniem jest Kolagen DNA. Kolagen DNA można też wymiennie połączyć z Platinum czy Pure w różnych konfiguracjach. Przykłądowo na dzień Kolagen Platinum i Silver a na noc Atelokolagen  czy Kolagen DNA . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.   

Kolagen Vege

Kolagen Vege COLWAY to pierwszy kolagen roślinny, idealne nawilżenie.

Kolagen Platinum

Kolagen Platinum to najsilniej napinający żel wygładzający zmarszczki.

Atelokolagen

Wyjątkowa formuła złotego żelu do kuracji Anti-Age, konsystencja jedwabiu.

Kolagen Silver

Kolagen Silver to kosmetyczny żel do pielęgnacji całego ciała bez ograniczeń.

Kolagen Graphite

Kolagen Graphite to żel kosmetyczny dedykowany do włosów i paznokci.

Kolagen Natywny Pure,...

Kolagen Natywny czyli trzy żele przygotowane do różnych zastosowań: PURE, GOLD, DNA.

Aktywne filtry