LunaCol

267,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

LunaCol nowy suplementem diety od Colway, który wspiera nas dzięki temu, że zawiera lunazynę (unikalne w przyrodzie białko, pokarm epigenetyczny dla komórek) oraz  Beta glukany i Lizozym.

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

LunaCol suplement diety od Colway

w sprzedaży już od 1 listopada 20018!

Colway wprowadza nowy inowacyjny suplement diety LunaCol który jest pierwszym w Europie produktem zawierającym lunazynę - unikalne w przyrodzie białko i pierwszy poznany pokarm epigenetyczny, który obudził nadzieje ludzkości na przełom w wielu dziedzinach nauki,w dla poprawy bezpieczeństwa i standardu naszego życia. 

LunaCol to produkt prekursorski, jeden z tych, które wyznaczają światowe trendy w suplementacji.

Ważne informacje:

  • W preparacie LunaCoI znajduje się wyłącznie lunazyna izolowana z ekologicznych odmian soi, nie modyfikowanych genetycznie.
  • Badania wykazały, że lunazyna w żaden sposób nie odpowiada za reakcje alergiczne wywoływane przez produkty sojowe. Nie ma również żadnego wpływu na gospodarkę hormonalną, gdyż nie jest w żaden sposób powiązana z fitoestrogenami.
  • Kapsułki użyte w preparacie nie zawierają barwników i są wytwarzane z żelatyny rybiej.
  • Produkt nie zawiera glutenu, substancji konserwujących, aromatyzujących, wypełniających, ani stearynianu magnezu. Jako substancję przeciwzbrylającą zastosowano węglan wapnia, używany w lekach i suplementach diety.

Nasz LunaCol .. 

zawiera w każdej kapsułce 833 razy (!)

więcej, niż w kapsułce produktów z lunazyną

dostępnych na rynku amerykańskim.

 • Na temat substancji będących składnikami LunaCoIu powstała obszerna literatura, wskazująca na ich właściwości prozdrowotne i dająca podstawy do postrzeżenia celowości systematycznego i stałego suplementowania się $țukanarni, liozymem a szczególnie lunazyną.
 • Dobór i proporcje użytych w preparacie LunaCol komponentów są wynikiem wieloletnich konsultacji z polskimi naukowcami w dziedzinie medycyny, w tym immunologii.
 • Produkt wytwarzany jest ze składników najwyższej jakości, w reżimie farmaceutycznym i w najbardziej rygorystycznych normach jakościowych.
 • Dla żadnego z komponentów LunaColu nie została ustalona w Unii Europejskiej referencyjna wartość spożycia.
 • Mimo tego, przed zwiększeniem dziennych porcji stosowania suplementu zalecane jest skonsultowanie się z lekarzem.

Lunazyna białko przyszłości 

Europejska premiera tej proteiny w produktach prozdrowotnych miała miejsce właśnie na jesiennej Konferencji COLWAY.  Choć brzmi to jak medical fiction - ten pokarm epigenetyczny, ta proteina istnieje, a my sygnalizowaliśmy, iż trwają polskie prace nad rodzimą metodą jego pozyskiwania, już w 2014 roku. Białko to jest jedynym poznanym dotąd pokarmem zdolnym wpływać na ekspresję naszych genów tak samo, jak najlepsze białka z pszczelego mleka potrafią wyłącznie poprzez dobór takiej właśnie diety sprawić, że  larwa, której przeznaczeniem mógł być marny, kilkunastotygodniowy żywot robotnicy -  staje się królową-matką, która będzie wielka, silna, płodna i przeżyje cztery lata.  Lunazyna to białko które posiada cechę zwaną Epigenetyczność - polega to na tym, że chociaż  nie jest może zmienić naszego kodu DNA, to systematycznie dostarczana organizmowi pozytywnie wpływa na to, jak nasze DNA wyraża siebie. Dobre zmiany dostrzegane są przez stosujących lunazynę w krótkim czasie, zachodzą na poziomie komórkowymi są dziedziczone! Powoduje to, że lunazyną suplementują się nie tylko osoby dbające o swoje zdrowie, lecz również pary planujące dziecko.

Na świecie powstały już setki publikacji naukowych, dokumentujących jej właściwości leczące z najpoważniejszych chorób, także przewlekłych. Pozostaje jednak ciągle niedostępna dla ogółu ludzkości lub dostępna tylko w dawkach śladowych - z uwagi na to, że jej odkrywcy nigdy nie uporali się z astronomicznymi kosztami jej pozyskiwania.

Dodatkowe składniki 

Beta glukany — polisacharydy pozyskiwane ze ścianek komórek drożdży Soccharomyces cerevisiae, są najważniejszymi składnikami błonnika pokarmowego. Świadomość potrzeby uzupełniania diety w substancje będące esencją pokarmową, rośnie obecnie najbardziej właśnie w odniesieniu do — glukanów.

Lizozym - (muramidaza) jeden z enzymów bazowych dla odporności organizmu, który prawie nie występuje w codziennej diecie, przez co jest tak wysoko ceniony w suplementacji. Lizozym, bezpiecznie zasiedlając nasz układ pokarmowy działa powoli, ale bardzo efektywnie. Dimery muramidazy pozyskiwane w polskiej biotechnologii, są uznanym lekiem weterynaryjnym, jako skuteczne również przeciw wszystkim bakteriom antybiotykoopornym. 1 mililitr lizozymu chroni przed wszelkimi chorobami 1000 litrową kadź młodego wina.

Wszystkie trzy  LunaColu są substancjami, na temat których istnieje obszerna literatura, wskazująca na ich właściwości prozdrowotne. Dotyczy to w szczególności

lunazyny, peptydu intrygującego wybitnych badaczy z dziedzin biologii, medycyny i genetyki. Osoby, które te właściwości poznają, dostrzegają celowość suplementowania się tym preparatem systematycznie i przez wiele lat.

Skład INCI

w 1 kapsułce

Suplement diety | 60 kapsułek

Lunazyna / Lizozym / Beta glukan

Składniki: ekstrakt z drożdży Soccharomyces cerevisiae, standaryzowany na 25% beta-D-glukanu, żelatyna rybia

(kapsułka), substancja przeciwzbrylająca (węglan wapnia), lizozym, ekstrakt z ziaren soi

standaryzowany na 10% lunazyny.

Składnik Ekstrakt z drożdży Sacchoromyces cerevisioe 350 mg

w tym beta-D-glukan 87,5 mg

Lizozym 15 mg

Ekstrakt z ziaren soi 5 mg

w tym lunazyna 0,5 mg

*RWS - Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

SUP60_LC
86 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: