CLA 1000 StarLife

129,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

Wspomaga spalanie tłuszczów podczas wysiłku. Wspiera organizm w metabolizmie cukrów i tłuszczy, pomocny w okresie redukowania nadwagi.

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

CLA 1000 to magiczny suplement który wspiera spalanie tłuszczów podczas wysiłku, poprawia metabolizm cukrów i tłuszczy, szczególnie pomocny w okresie redukowania nadwagi . Główny składnik to  sprzężony kwas linolowy, według naukowców, jego działanie w ciele polega na zwiększaniu i wspieraniu rozkładania zapasów tłuszczu, a tym samym korzystne wpływanie także na poziom cholesterolu. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym dobroczynnie działa na zdolności obronne organizmu. CLA pomaga ograniczać odkładanie tłuszczów w ciele, pomaga w ich spalaniu i jednocześnie uczestniczy w przyroście masy mięśniowej. U osób, które ćwiczą i jednocześnie przestrzegają diety, nie dochodzi do ubytku masy mięśniowej. Chociaż sprzężony kwas linolowy, który w mniejszej ilości znajduje się w produktach żywnościowych, zalicza się do tłuszczów, nie jest typowym tłuszczem.

Główne składniki:

Olej z krokosza barwierskiego pozyskuje się z nasion. Jest źródłem NNKT (niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych), przede wszystkim kwasu linolowego, który jest przedstawicielem grupy omega-6. W mniejszej ilości znajdziemy też kwasy linolenowy czy oleinowy. Warto podkreślić, że NNKT nie są syntezowane w organizmie, muszą być przez nas dostarczane wraz z dietą. Kobiety po menopauzie powinny szczególnie doceniać krokosz barwierski. Olej z tej rośliny jest niezwykle pomocny w utrzymaniu nienagannej sylwetki. Bardzo dobrze stymuluje metabolizm tkanki tłuszczowej, przyspieszając jej spalanie. Włączając olej z krokosza do diety, można zapobiec rozwojowi różnych stanów zapalnych.

Zalety CLA 1000 

  •     ogranicza wchłanianie i zwiększyć spalanie tłuszczów
  •     wspiera redukcję poziomu glukozy we krwi u cukrzyków II typu
  •     pomaga poprawić kondycję i zwiększyć wydolność fizyczną
  •     pomocny przy wsparciu dla mięśni i przy kształtowaniu sylwetki
  •     pomaga obniżyć poziom cholesterolu

 

Skład 

Składniki (4 kapsułki): Olej z krokosza barwierskiego 4.000 mg (zawierający sprzężony kwas linolowy (CLA) 2.960 – 3.360 mg); barwnik: karmel; dwutlenek tytanu. Kapsułka żelatynowa

 

Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: 2 kapsułki 2 razy dziennie. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu.

StarLife
S_#1422
99 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: