Tabletki COLVITA 60 szt.

207,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

Colvita to suplement diety zawierający naturalny kompleks kolagenowy w kapsułkach. Preparat wspierający organizm w odbudowanie kolagenu.

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

Tabletki z kolagenem Colvita - 60 kapsułek

Czy pielęgnacja oznacza dla Ciebie również uzupełnianie diety w niezbędne dla zdrowia składniki? Kolagen stanowiący 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za ciągłą odnowę komórek ciała. Decyduje o sprężystości, jędrności i właściwym nawilżeniu skóry. Dla uzyskania jeszcze lepszego wyglądu Twojej skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości stworzyliśmy COLVITĘ – kapsułkę Twojej młodości. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik naszego suplementu. Colvita to unikalny, natywny, niespotykanie biodostępny, kompletny zbiór aminokwasów kolagenowch. To kolagen inny pośród suplementów diety, opartych powszechnie o hydrolizaty białek zwierzęcych i pochodzących z żelatyny. Dbając o Twoją młodość, skład jej wzbogaciliśmy algami (Fucus vesiculosus) o zawartości jodu organicznego, który pomaga zachować zdrową skórę. Dodaliśmy również witaminę E pozyskiwaną z ziaren, chroniącą najważniejszy bastion młodości i witalności – kod genetyczny komórek skóry DNA. COLVITA dostarcza organizmowi – wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej.

Skład INCI: Algi (Fucus vesiculosus), kolagen rybi, witamina E, żelatyna rybia - kapsułka, liofilizowana cytryna (nosnik)

Zalecany sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłku, z uwagi na obecność witaminy E rozpuszczalnej wyłącznie w tłuszczach. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

Uwaga: Colvita zawiera tylko niewielką ilość witaminy C. Jest to porcja zbyt mała dla skutecznego warunkowania kolagenogenezy w ustroju i zapotrzebowaniu na nią przez organizm. dlatego zaleca się łączne spożywanie tabletek Colvita z witaminą C-olway.

Colway
SUP_CV60
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: