Atelokolagen

Wyjątkowy kosmetyk, żel o mocnej formule Anti-Age. Dedykowany w szczególności do skóry z problemami jak również przy kuracjach Anti-AgeAtelokolagen to również prosty i przyjemny sposób na ujednolicenie kolorytu skóry, a także zapobieganie ucieczce wody ze skóry. Bywa również wykorzystywany do łagodzenia zmian trądzikowych oraz wygładzania stwardniałych tkanek blizn i niwelowania zmian skórnych wywołanych zaburzeniami hormonalnymi w organizmie. Żel najnowszej generacji. 

Na tę unikalną kompozycję składają się trzy rodzaje niskocząsteczkowego kolagenu. Model helisy kolagenowej, zanurzonej w hydrożelu zbudowany został z elastyny oraz niejonowanego złota , tak to właśnie ta piękna złota spirala w środku kosmetyku :). Doskonały produkt na każdą okazję. Jest wolny od jakichkolwiek barwników i aromatów. 

Wspaniały zapach i lekka formuła doskonale się wchłania. Uczta dla oczu i ciała. My stawiamy na skuteczne i naturalne kosmetyki o wyjątkowo silnym działaniu oraz przyjemnym aplikowaniu.  Dbaj o swój kolagen, bo daje to zawsze młodszy wygląd. Delikatnie, po krótkiej chwili, wklepuj w skórę ulubiony krem z linii kolagenowej. Bądź piękna każdego dnia!

Aktywne filtry