Spiruline Star StarLife

116,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

SPIRULINE STAR idealny typ błonnika przy odchudzaniu, suplement diety, substancje składowe pomagają stłumić uczucie głodu, usuwać zaparcia, obniżyć łaknienie na słodyczne, obniżać poziom cholesterolu, w redukcji masy ciała, we wchłanianiu minerałów

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

SPIRULINE STAR, suplement diety, substancje składowe pomagają stłumić uczucie głodu, usuwać zaparcia, obniżyć łaknienie na słodyczne, obniżać poziom cholesterolu, w redukcji masy ciała, we wchłanianiu minerałów. Suplement zawiera naturalny błonnik, spirulinę i witaminę C. Spirulina jest mikroskopijnym glonem wodnym, który jest znaczącym źródłem protein, karotenoidów, witamin z grupy B, minerałów i esencjalnych kwasów tłuszczowych. Pomaga poprawić wydolność fizyczną, zwiększyć witalność i dzięki zawartości potasu wzmocnić pracę serca. Wspiera czynność wątroby. Pomaga zmniejszać uczucie głodu i apetyt na słodkie, przyczyniając się do regulacji masy ciała. Zawarty w spirulinie błonnik pomaga utrzymać normalną czynność jelit i zachować zdrowy układ trawienny. Wspiera regularne i normalne wypróżnienia. Wywołuje słabą reakcję glikemiczną i przyczynia się do uzyskania równowagi poziomu insuliny i glukozy we krwi. Jest pomocny w odchudzaniu (kontrola wagi).

Główne składniki:

Spirulina platensis (spirulina, sinice) jest niebiesko-zieloną algą, która rośnie w czystej, alkalicznej wodzie. Swoją nazwę zawdzięcza temu że pod mikroskopem wygląda jak spirala. Spirulina jest pożywieniem i to jednym z najbardziej przebadanych. Do chwili obecnej istnieje prawie 1200 naukowych artykułów, które oceniają i potwierdzają właściwości Spiruliny. Jako pożywienie znana jest od wieków a jej historia sięga czasów Azteków. To właśnie w tej kulturze uprawiano tę algę i sprzedawano na lokalnych targach w postaci cennych tecuitlatl – zielonych ciasteczek. Potem o niej zapomniano, a na odkrycie jej wartości trzeba było czekać aż do lat 70-tych, kiedy francuska firma jako pierwsza zaczęła produkcję Spiruliny na dużą skalę.

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o niej, jako o bardzo wartościowym Superfood. Słynie z intensywnego smaku i jeszcze intensywniejszych składników odżywczych, łatwo przyswajalnych przez organizm człowieka. Spirulina jest niezwykle bogata w:

  • niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe – m.in. kwas gamma-linolenowy
  • białko kompletne białko, zawierające wszystkie niezbędne aminokwasy, węglowodany
  • witaminy – niezwykle bogate źródło wielu witamin (A, B1, B2, B3, B6, B7, B9, C, E)
  • minerały – bogate źródło m.in. żelaza, potasu, cynku, fosforu, magnezu, sodu
  • fitoskładniki – chlorofil, c-fikocyjanina, zeaksantyna i luteina

Zalety produktu: 

  • pomaga tłumic uczucie głodu w odchudzaniu
  • pomaga obniżyć poziom cholesterolu   
  • pomaga usuwać zaparcia
  • pomaga obniżyć łaknienie słodyczy    
  • pomaga poprawić skład mikroflory bakteryjnej jelit

Skład: 

Składniki (6 tabletek): Błonnik (guma arabska, jabłka, pszenica, owoce cytrusowe) 3.420 mg; spirulina 378 mg; regulator kwasowości: kwas jabłkowy; nośnik: talk; aromat ananasowy; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancja słodząca.

Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: 3 tabletki 2 razy dziennie popijając dużą ilością płynu; najlepiej godzinę przed posiłkiem, rozkruszając lub rozpuszczając w ustach. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Zawiera substancję słodzącą.

StarLife
S_#4555
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: