Zestaw napinający pod oczy

459,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

Zestaw napinający pod oczy czyli połączenie dwóch kosmetyków Tenser + Revitalizer.

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

Zestaw napinający pod oczy - już wkrótce w sprzedaży

 Przedstawiamy Państwu owoce naszej ponad dwuletniej pracy: TENSER oraz REVITALlZER - czyli zestaw innowacyjnych kosmetyków funkcjonalnych. 


TENSER 
to tak zwany "natychmiastowy napinacz" najnowszej generacji, bezpieczny i funkcjonalny kosmetyk do zadań specjalnych w zapewnieniu szybki efektu wypoczętych oczu i przywracaniu im młodego, naturalnego wyglądu. Uwalniające się do skóry w czasie ok. 10 minut od aplikacji składniki aktywne, przede wszystkim: Acetyl Glutamyl Heptapeptide-1oraz Cylcodextrin, wspierane przez usieciowane polimery zapewniają oczekiwany efekt napięcia i wygładzenia, utrzymujący się nawet do 10 godzin. 

REVITALlZER 
Drugi składnik to serum naprawcze pod oczy, w którym zastosowano synergiczny kompleks czynników wzrostu, czyli aktywatorów podziałów komórek skóry (FGF-1) i komórek naskórka (EGF), zamkniętych w wolno uwalniających nośnikach micelarnych. To funkcjonalny kosmetyk, niezwykle efektywny w niwelowaniu problemów niedoskonałości skóry okolic oka. 
Szybko i skutecznie przywraca działanie wszystkich naturalnych procesów funkcjonowania skóry poddanej wielogodzinnemu napinaniu jej przez TENSER. Spektrum działań naprawczych kompleksu Synergy GF - głównego atutu REVITALlZERA na okolice oczu jest bardzo szerokie. Wyraźnie odmładza cerę w tym obszarze i odbudowuje mikromięśnie. Redukuje cienie i zasinienia. Delikatnie napina i wygładza skórę pod oczami. Daje trwałe efekty. 

Colway
K15+30_ZST
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: