AmiColina

427,00 zł
Brutto

AmiColina to preparat o działaniu profilaktycznym oraz pomocniczym w terapiach alternatywnych w przypadku bardzo poważnych schorzeń. . Skład stanowią olej konopny oraz olej z pestek moreli o wyjątkowej czystości i stężeniu.

Ilość
Out-of-Stock

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

AmiColina - to suplement diety stosowany pomocniczo w terapiach alternatywnych w przypadku bardzo poważnych schorzeń. 

Unikatowy suplement diety stworzony z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod produkcji. Skład stanowią olej konopny oraz olej z pestek moreli. Olej z jąder pestek moreli jest pierwszym na świecie takim olejem pozyskiwanym metodą ekstrakcji w stanie nadkrytycznym CO2.

Zalecany sposób użycia: Dorośli 1 kapsukę dziennie, popić połową szklanki wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Preparat stanowi suplement lecz nie substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Chronić od światła.
Przeciwskazania: 
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem.

Składniki: Olej konopny, olej z pestek moreli, żelatyna, glicerol - substancja utrzymująca wilgoć. Zawartość w jednej kapsułce: - olej konopny 200 mg, - olej z pestek moreli 200 mg.

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: