Colamina

157,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

Colamina - żródło wapnia i niezbędnych dla naszego organizmu mikro- i makroelementów! Aktywna mineralizacja!

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

Colamina - czynna mineralizacja, źródło niezbędnego wapnia!

To multimineralny suplement, zawierający algi wapienne, pochodzące ze złoża spod dna Morza Północnego i minerały ze słynnej kop[alni w Utah. Co ważne - przyswajalność minerałów koloidalnych w Colaminie wynosi 65-98%.

Colamina szczególnie polecana jest dla ludzi starszych, dla kobiet w okresie menopauzy i aktywnych sportowców. Wyjątkowo cenna przy osteoporozie, przy zaburzeniach wchłaniania witamin, w chorobach układu sercowo-naczyniowego, paradontozy, grzybicznych i bakteryjnych stanach zapalnych.

W kartonowym pudełeczku znajdziemy 10 blistrów po 10 kapsułek każdy (w sumie 100 kapsułek po 515mg). 

Zalecany sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, popić połową szklanki wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Preparat stanowi suplement lecz nie substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić od światła. 
Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem.

Składniki: Algi (gatunki z rodz. Lithothamnion) - 700 mg (zawartość w 2 kapsułkach), Koloidalne minerały roślinne - 100 mg (zawartość w 2 kapsułkach).

Colway
SUP_CM100
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: