Magnesium Complex

109,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

Magnesium Complex to suplement diety niezbędny w stresowych sytuacjach! Uzupełnia niedobory magnezu, wzbogacony w witaminę B6 wpływa na koncentrację, pracę mózgu, mięśni.

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

Magnesium Complex

Intensywny tryb życia, wysiłek fizyczny, nieregularny sen, stres, alkohol oraz picie dużych ilości kawy zwiększają zapotrzebowanie na magnez.

Magnesium Complex jest kompozycją trzech form magnezu o wysokiej przyswajalności, wzbogaconych witaminą B₆, która ułatwia wchłanianie tego pierwiastka, jego transport do komórek organizmu i utrzymywanie jego wewnątrzkomórkowego zapasu.

Suplement ten uzupełnia codzienną dietę w magnez, który jest jednym z najważniejszych mikroelementów decydujących o zachowaniu zdrowia. Magnez m.in. chroni mięsień sercowy przed niedokrwieniem i niedotlenieniem, przeciwdziała zaburzeniom rytmu serca, reguluje ciśnienie tętnicze, przez obniżenie poziomu cholesterolu we krwi zapobiega miażdżycy, a także stabilizuje działanie układu nerwowego, czego efektem jest działanie uspokajające i zwiększenie wydajności pracy naszego mózgu. Magnez jest również niezbędny do mineralizacji i rozwoju kości (również pomaga utrzymać zdrowe zęby), pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.


Opakowanie zawiera 60 kapsułek.
Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 2 kapsułki, należy popijać wodą.

Uwaga: Związki wapnia zmniejszają wchłanianie magnezu, leki moczopędne nasilają wydalania magnezu. 

Składniki w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję:


 Składniki

Zawartość
w 1 kapsułce


% RWS**
Zawartość
w 2 kapsułkach

% RWS**
 
Magnez

93,75 mg

25%

187,5 mg

50%
 
Witamina B6

1,4 mg

100%

2,8 mg

200%

**RWS - Referencyjne wartości Spożycia

Colway
CI_S_MGC
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: