CHITOSAN Star StarLife

168,00 zł
Brutto Dostawa: 24/48 h

CHITOSAN jest suplementem zawierającym naturalny błonnik, który wiąże tłuszcze i ogranicza dostęp do organizmu. CHITOSAN wiąże i usuwa tłuszcz poza organizm razem ze stolcem, zwiększając w ten sposób jego objętość.

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Szybka dostawa

 

Pomoc przy zakupach

CHITOSAN jest suplementem zawierającym naturalny błonnik, który wiąże tłuszcze i ogranicza dostęp do organizmu. CHITOSAN wiąże i usuwa tłuszcz poza organizm razem ze stolcem, zwiększając w ten sposób jego objętość. Jest suplementem, zawierającym substancję o nazwie chitosan, która ma wysoką naturalną zdolność wiązania substancji tłuszczowych. To naturalny błonnik, który wiąże tłuszcz w jelitach, co zapobiega jego wchłanianiu do krwioobiegu. Obniżenie resorpcji tłuszczów prowadzi do obniżenia poziomu cholesterolu i trójglicerydów. Związane z chitosanem substancje tłuszczowe są wydalane ze stolcem. W ten sposób zwiększa się objętość stolca, poprawia czynność jelita grubego, lepiej są usuwane inne substancje odpadowe z ciała. Dodana witamina C jest w ciele niezbędna przy przemianie pożywienia na energię i przy wchłanianiu żelaza. Z CHITOSAN STAR można dobrze nadzorować i kontrolować masę ciała. Suplementacja chitosanu wskazana jest dla osób, które spożywają znaczne ilości tłustych produktów.

CHITOSAN STAR nie jest cudowną kapsułką, którą połkniemy i od razu jesteśmy o kilogram lżejsi. CHITOSAN STAR oferuje każdemu możliwość osiągnięcia stałej utraty wagi, czemu towarzyszą inne korzystne dla zdrowia działania.

Główne składniki

Chitosan to substancja pozyskiwana z chityny, która jest składnikiem budulcowym pancerzy morskich skorupiaków. Zastosowanie tak pozyskiwanego materiału znajduje szerokie zastosowanie w medycynie, weterynarii, kosmetyce i ochronie środowiska. My skupimy się na krótkim opisie wykorzystaniu chitosan jako blokera tłuszczu. Mechanizm działania wspomagającego odchudzanie polega na wiązaniu tłuszczów w przewodzie pokarmowym. W rezultacie zmniejszany jest stopień ich strawienia i wchłaniania w jelicie cienkim. W normalnym procesie trawienia tłuszcze są stopniowo rozkładane przez enzymy wydzielane przez woreczek żółciowy i trzustkę (tzw. lipazy). W efekcie do jelita cienkiego docierają pojedyncze cząstki kwasów tłuszczowych, które są wchłaniane do organizmu. Chitosan wiąże duże cząsteczki tłuszczów już w górnym odcinku przewodu pokarmowego, uniemożliwiając ich rozłożenie przez enzymy, a tym samym utrudniając wchłonięcie. W rezultacie są one wydalane ze stolcem. Innymi słowy substancja ta nie przyspiesza spalania tłuszczów, tylko eliminuje je z przewodu pokarmowego.

Zalety produktu: 

  •     pomaga obniżyć wagę ciała
  •     pomaga ograniczyć łaknienie
  •     pomaga ograniczyć nieodpowiedni poziom cholesterolu
  •     skutecznie usuwa tłuszcz z organizmu
  •     pomaga w oczyszczaniu jelita grubego

Skład:

Składniki (6 tabletek): Maltodekstryna; chitosan 1.710 mg; witamina C (kwas L-askorbinowy) 291 mg (363 % RWS*); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu); substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu; arabinogalaktan 150 mg. Kapsułka żelatynowa.

RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia.

Sposób użycia Sposób użycia

Zalecany sposób użycia: 3 kapsułki 2 razy dziennie przed posiłkami popijając dużą ilością płynu. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplementu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Zawiera składniki alergenne: skorupiaki i ich produkty.

StarLife
S_#1025
100 Przedmioty

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: