kosmetyki linia Colway International

Proponujemy rewelacyjne rozwiązania w zakresie pielęgnacji urody oraz zapewnienia kompletnej  pielęgnacji ciała.  Znajdą Państwo u nas najwyższej jakości kosmetyki, oparte na unikatowych recepturach marki Colway International. Kolagen jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i do 70% białek skóry. Wraz z innymi składnikami macierzy tworzy w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, wiąże wodę i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu. Jego deficyt (spadek syntezy) jest główną przyczyną powstawania zmarszczek, co następuje już po 25 roku życia. Dla tego nasze propozycje opierają się o Kolagen Natywny. Kolageny Natywne są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów – nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę powstawania zmarszczek. Ich skuteczność potwierdzona jest badaniami. 

Colway International to różne serie kosmetyczne. Kosmetyki z linii HYDRO należą do podstawowej serii kosmetyków Colway International. Mogą być stosowane w każdym wieku. Łączą w sobie kolagen, kwas hialuronowy delikatne oleje i algi by intensywnie nawilżać i odbudowywać płaszcz lipidowy skóry. Zaawansowane i innowacyjne formuły kosmetyków to linia ANTI-AGE, która skutecznie zapobiegają pogłębianiu się procesu starzenia cery. Te produkty napinają skórę i ją wygładzają, a zawarty w nich kolagen poprawia jej elastyczność. Jeżeli z kolei chcesz odbudować DNA swojej skóry sięgniesz po linię DNA, dla której naprawa DNA i jego ochrona jest najważniejszym elementem dla zachowania zdrowej i młodej skóry. Wzmacnia i aktywizuje naturalne procesy tworzenia komórek oraz pobudza je do działania i podziału. Dla największych koneserów zostawiamy linie Natural. Wyciągi roślinne zachwycają swoim bezcennym bogactwem. Dlatego właśnie stworzyliśmy linię Natural. 

Jednym słowem nasze kosmetyki kompleksowo wspomagają procesy odnowy, wzmacniają, odżywiają i zabezpieczają skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i upływem czasu. Ty też możesz w naturalny sposób zadbać o swoje piękno. Zapraszamy.

Aktywne filtry